Yükleniyor...
Kapat
Şifrenizi Sıfırlayın
Eğer şifrenizi hatırlayamıyorsanız yandaki kutucuğa kayıt olurken kullanmış olduğunuz eposta adresinizi yazınız. Sistem size şifrenizi sıfırlayabileceğiniz bir eposta mesajı gönderecektir.

Eposta

Ücretsiz Kayıt Olun

Eposta

Şifre

Şifre (Tekrar)

Adınız

Soyadınız

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Menü
TÜM MARKALAR
ÜRÜNLERİMİZ
Sepetinizde 0 ürün
Sepetteki Ürünleriniz
Sepetinize henüz ürün eklemediniz

ERP12 Ana Paketler

 

ERP12 BUSINESS MANAGEMENT SOLUTIONS


• ERP 12 OFİS:

√ İlk kez bir Ticari program kullanmayı düşünüyorsanız, tek bir bilgisayarda işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız; ERP12 Ofis sizin için hazırlanmış
hızlı, kolay ve pratik bir uygulamadır.
√ ERP12 program serisinin başlangıç paketidir. Hiçbir eğitim almamış bir personelin dahi kullanabileceği, üstelik ileride firmanız büyüdüğünde de ERP12’nin üst paketlerine geçişi kolaylıkla sağlamaktasınız. ERP12 Ofis ürünümüzün, özellikleri aşağıda yer almaktadır.


• ERP 12 STANDART:

√ ERP12 Standart, orta ölçekli ve büyümeye başlamış işletmeler için ideal olup farklı sektörler tarafından rahatlıkla kullanılan bir pakettir.
√ ERP12 Standart ön muhasebe programlarına göre çok fazla sayıda özellik içeren entegrasyon modül paketlerimiz sayesinde de, perakende sektöründe, depo otomasyon, araç saha satış gibi bir çok modülü birlikte çalıştırabileceğiniz bir uygulamadır.
√ ERP12 Standart raporlama ve Analiz sistemlerimiz sayesinde işletmenin en iyi şekilde verimliliğini, hızlı olmasını, kullanıcıların kolayca sisteme adapte olmasını sağlayan bir uygulamadır. Başarıyı yakalamanın en büyük rolü , akıllı ve pratik çalışmaktır.


• ERP 12 PROFESYONEL:

√ ERP12 Profesyonel, kurumsal bir sistem üzerinde profesyonelce yönetilmesini arzulayan firmalar için geliştirilmiştir. Hedef büyük ise büyük düşünmek zorundayız, firmanızın veri yükündeki performansı, çok sayıda personelin çalıştığı ve veri akışı çok olan işletmelerde ihtiyaçlarını analiz ederek hızlı ve kolay sistem haline getiren ERP12 Profesyonel sizlere üstün bir aktiflik sunacaktır.
√ ERP12 Profesyonel; güçlü ve hızlı bir altyapı sunan, iş süreçlerini en iyi şekilde detaylı analiz eden, firmanızın hedefleri ve planları dahilinde çalışan çözümdür.
√ ERP12 Profesyonel; iş akışınıza ne kadar hakim olduğunuzu belirleyen, iş süreçlerini daha detaylı görmenize olanak sağlayan, yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldıran ve gerekli noktaları uzman kadromuzla birlikte çözüme kavuşturan bir yapıdır. Doğru uzmanlarla çalışmak, riskleri en aza indirmenizi ve hedeflediğiniz gerçeklere ulaşmanıza yardımcı olacaktır.


• ERP 12 ENTERPRİSE :

√ ERP12 Enterprise Kurumsal kaynak planlama düzeyinde ürünümüz olup, işletmenin verimliliğini ve etkinliğini geliştirmeyi amaçlamaktadır.
√ ERP12 Enterprise , analitik yetenekleri sayesinde sizlere yakın bir çalışma uygulamasıdır.
√ ERP12 Enterprise Kurumsal Program Yönetimi, stratejik iş hedefleri destekleyen komplike iş girişimleri yönetmek için yapı ve yöntemler sağlar.
√ ERP12 Enterprise ile iş süreçlerinizi bütünleşik bir yapıya kavuşturarak yeni teknolojilerin avantajlarından yararlanıyorsunuz.
√ Esnek yapısı ve kullanım kolaylığı sayesinde ERP12 Enterprise ile iş dünyasında gelişen tüm ihtiyaçlarınız için pratik bir çözüme ulaşıyorsunuz.
√ Başarıyı yakalamanın en büyük rolü , akıllı ve pratik çalışmaktır.
√ Hedef daha büyükse, bu ürün sizler için idealdir. ERP12 Enterprise ürünümüzün, özellikleri aşağıda yer almaktadır.