Yükleniyor...
Kapat
Şifrenizi Sıfırlayın
Eğer şifrenizi hatırlayamıyorsanız yandaki kutucuğa kayıt olurken kullanmış olduğunuz eposta adresinizi yazınız. Sistem size şifrenizi sıfırlayabileceğiniz bir eposta mesajı gönderecektir.

Eposta

Ücretsiz Kayıt Olun

Eposta

Şifre

Şifre (Tekrar)

Adınız

Soyadınız

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Menü
TÜM MARKALAR
ÜRÜNLERİMİZ
Sepetinizde 0 ürün
Sepetteki Ürünleriniz
Sepetinize henüz ürün eklemediniz

Hakkımızda
Kurumsal Yapımız
 
Vizyon ve Misyon

 POS BARKOD SYSTEMS, müşterine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır. POS ve BARKOD SİSTEMLERİ söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü ürün, sarf malzeme, aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünleri stoklarında barındırarak, müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek öncelikli amaçlarımızdandır. Türkiye´de POS ve BARKOD SİSTEMLERİ  marketi olarak giderek büyüyen bir yapıya sahiptir. 1000 den fazla ürün çeşidiyle, müşterilerine dönemin son moda trendlerine uygun tüm ürünlerini kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla donatılmış bir misyon içerisinde hazırlayıp sunmaktadır. posbarkod.com site bünyesinde sunduğu ürünlerin % 70´a varan geniş bir aralığını stoklarında bulundurmakta, bu sayede firma müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 

 
1998 yılında kurulmuş olan firmamız, bu alanda hizmet vermeyi bir onur ve gurur saymaktadır. Müşterilerine hizmet etmenin verdiği memnuniyet ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak,  POS ve BARKOD SYSTEMS söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü ürün, sarf malzeme, aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünler alanında en kaliteli ürün portföyünü sunma hedefiyle bugünlere ulaşmıştır. POS BARKOD SYSTEMS, kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarına devam etmeyi vizyon edinmiştir.
 
Kapsamlı Ürün Hatları
 
posbarkod.com sahip olduğu 1000 den fazla ürün çeşidiyle, müşterilerine en geniş ürün portföyünü sunabilmek adına 7 gün 24 saat çalışmalarına devam etmektedir. Günümüz dünyasına uygun en son moda ürün çeşitleri, sayısız marka ve model ürünler, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda her gün yeniden geliştirilmekte, güncellenmekte olan yazılım, hızlı satış, market ve mağaza otomasyon sistemleri, cafe ve restoran adisyon sistemleri,   satış donanım ve yazılım ürünleriyle teknolojinin gereklerini müşterilerinin ayağına getirmektedir.
 
En İyi Kalite
 
posbarkod.com sitesi kapsamında hizmete sunulmuş ürünler, kalitesi test edilmiş, sorunsuz ürünlerdir. Bünyesinde yer alan çoğu aksesuar ve yedek parça ürününü garanti kapsamına alarak da müşterilerine bu kalitenin derecesini sunma isteğiyle çalışır posbarkod.com Müşterilere gönderilmeden önce, ürünün kalitesi, herhangi bir problem içermediği test edilerek kullanıcıya gönderilir. Bu durum, firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve hassasiyetle ilişkilidir.
 
 
Müşteri Hizmetleri
 
Müşterilerine danışmanlık hizmeti sunup, merak ettikleri konularda bilgi desteği sunabilmek adına canlı destek hatları ile ürün alımlarından önce ya da sonra gerekli ilgi ve alakanın gösterilmesine önem verir posbarkod.com ürün hakkındaki sorular, kargo, depolama işlemleri, ürünün test süreçleri hakkındaki bilgilerin edinilebilmesi için, müşterilerin daha huzurla ve içleri rahat ederek alışveriş yapabilmesini sağlamak adına gerekli tüm hizmeti sunabilmek hedeflenmektedir.
 
Hızlı ve Güvenli Teslimat
 
posbarkod.com firması bünyesinde sunulan ürünlerin % 70´ı stoklarda bulundurulmaktadır. Bu işlemin amacı ise müşterilerin talepleri doğrultusunda zaman kaybı yaşanmaksızın, ürünü müşterinin eline en kısa zaman içerisinde ulaşmasını sağlamaktır. Günümüz dünyasında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan posbarkod.com firması, bu konuda müşterilerine sorunsuz ve hızlı ürün ulaştırılması konusunda son derece hassastır. Ürün siparişinin akabinde 1-3 gün içerisinde ürün müşterilere ulaşacaktır.
 
Posbarkod.com Kültür
 
Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek, aralıksız çalışmakta olan firma, vizyon ve misyonlarına gönülden bağlı, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir firmadır. Sektöre bakış açısı, müşterilerinin duyduğu güven ve her daim daha iyiye yönelme arzusuyla posbarkod.com firması, bilişim ve teknoloji sektöründe, yerini ve hedeflerini her daim bilen bir firma olmuştur.